Sara Marczak

VD, innehållsstrateg och skribent

Tel: + 46 708-91 55 54
E-post: sara@mzk.se

Emil Marczak

Kreativ producent och filmfotograf

Tel: +46 708-58 28 98
E-post: emil@mzk.se

Nelly Franzén

Produktionsledare och skribent

Tel: +46 707-64 09 81
E-post: nelly@mzk.se

Lukas Lind

Digital innehållsproducent

Tel: +46 735-29 13 44
E-post: lukas@mzk.se 

Stina Ramström

Projektledare och skribent

Tel: +46 733-66 12 89
E-post: stina@mzk.se

Sofia Nilsson

Grafisk formgivare (frilans)

Tel: +46 706-30 69 01
E-post: sofia@mzk.se

Behöver ni hjälp med er kommunikation – hör av er!

När vi inte konsultar på plats hos kunder eller är ute på jobb sitter vi på vårt kontor i ett mysigt gårdshus precis vid Tegnérlunden i Stockholm. Varmt välkommen förbi!